Overzicht

Lichttaferelen

BOUWGROEP ONDERWERP LOCATIE
De Prinsenbouwers Q-Dance Vestingpark
Zandbouwers Dialectrockband Normaal Vestingpark
Groep ‘74 Musical Grease Vestingpark
Algroup Gettoblaster Vestingpark
Triplacuton Pianoman Vestingpark
Landstraat The second Wallz Rijdend
Sprookjesgilde Jamaica Rijdend
Nemo Draaiorgel Vismarkt
Schitterende vrouwen De Jordaan Vismarkt
Breteam Bayern Festhalle ’t Zand
Buurman&Buurman Platenspeler ‘t Zand
Kinderdagverblijf Spelend Wijs Kleine muziekkantjes ’t Zand
Stadsbroek Stadsbroek FM Stadsbroek (buiten centrum)

Muziek

WAT WAAR WANNEER
Akoestisch: Carlijn Middelhof en Eelco Schuijl H. Georgiuskerk Vrijdag
Akoestisch: Sander te Grotenhuis, Sifra en Sten Geerdink H. Georgiuskerk Zaterdag
Akoestisch: Wanted H. Georgiuskerk Zondag
Koor: Ameezing St. Joriskerk Vrijdag
Koor: Toon St. Joriskerk Zaterdag
Anders dan Andersdienst St. Joriskerk Zondag
Koor: Duo één en ander Ambthuis Vrijdag
Koor: Gewoon Hollands Ambthuis Zaterdag
Koor: Medeklinkers Ambthuis Zondag
Akoestisch: Amestyr Vestingpark Vrijdag, zaterdag
Onemanshow El Capstok ’t Zand Vrijdag
Band: King Boogie ’t Zand Vrijdag > 22.00u
Workshop Emmertrommelen ’t Zand Zaterdag
Band: Anders is het niet ’t Zand Zaterdag > 22.00u
Drum en Muziekband Bredevoort (DeMB) ’t Zand Zondag
Oktoberfest DJ ’t Zand Zondag > 22.00u
Drumband Bredevoort ’t Zand Vrijdag, zaterdag, zondag
VMS Bredevoort Centrum Vrijdag, zaterdag, zondag

Straattheater – Exposities

WAT WAAR WANNEER
Vuurwerkshow Kruittoren Vrijdag, zaterdag, zondag 21.30u
Lasershow Kruittoren Vrijdag, zaterdag, zondag
Straattheater RB Producties Markt Vrijdag, zaterdag, zondag
Maikes Ballonnen Markt Vrijdag, zaterdag, zondag
Balkonzang Arnold Lutgerink en Lianne Scholten Markt Zaterdag
Activiteit Kinderen Markt Vrijdag, zaterdag, zondag
Straattheater El Capstok ‘t Zand Vrijdag
Workshop Emmertrommelen ‘t Zand Zaterdag
Drumband VMS Centrum Vrijdag, zaterdag, zondag
Stille fanfare Centrum Vrijdag, zondag
Dorien Wegchelaer Centrum Vrijdag, zaterdag, zondag
Loopgroep Bredevoort Schittert Centrum Vrijdag, zaterdag, zondag
Marco en Wilco Ambthuiswal Vrijdag, zaterdag
Open tuin: Kruidentuin Ambthuiswal Vrijdag, zaterdag, zondag
Openstelling Molen Prins van Oranje Landstraat Vrijdag, zaterdag, zondag
Expositie Betty Woordes Landstraat Vrijdag, zaterdag, zondag
Oldtimershow WOC Landstraat Zaterdag, zondag
Expositie Davy Sleijster en Jessica ter Horst Landstraat (Ambthuis) Vrijdag, zaterdag, zondag
Expositie Haarts fotocollectief (HFC) Kerkstraat (H. Georgiuskerk) Vrijdag, zaterdag, zondag
Expositie Auke Krabshuis Landstraat Vrijdag, zaterdag, zondag
Expositie Fotoclub Helios Koppelstraat Vrijdag, zaterdag, zondag
Goudsmid Elcerlyck en Klokkenmaker Ubels Prinsenstraat Vrijdag, zaterdag, zondag
Atelier Lokaal 3 ‘t Zand Vrijdag, zaterdag, zondag
Huifkartocht Landstraat Vrijdag, zaterdag, zondag
Expositie Wilma Schokkin en Sietske Stronks Landstraat (buiten Centrum) Vrijdag, zaterdag, zondag